GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 8181302
nr 818 1302
VASE
ceramics, signerad -39, height: 43, nagg.
keramik, signerad -39, höjd: 43
Condition: nagg
300
Monday April 1 2013
at 19:25:09
Tilgman Keramik